Surat, Gujarat
GST No. 24CCVPJ6504K1Z7
Call 07949226494 78% Response Rate
Send Enquiry
| Motor Power | 4 HP |
| Maximum User Weight | 110 kg |
| Brand | Balance Fitness Equipment |
| Type | Automatic |
| Phase | Single Phase |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Usage | Gym |
| Model Number | T755 |
View Complete details